• Radosna Chatka
    Radosna Chatka
  • Najlepsi przyjaciele
    Najlepsi przyjaciele
  • Niezapomniane przygody
    Niezapomniane przygody
Dlaczego warto wybrać przedszkole Radosna Chatka?
„Radosna Chatka” to przedszkole dla dzieci, które muszą spędzić trochę czasu bez kochanej Mamy i Taty. Pomimo tego, że troszeczkę się tego boją, są ciekawe wszystkiego co dzieje się wokół.
Misja przedszkola
Moim celem i marzeniem było stworzenie takiego przedszkola, aby Państwa Skarb miał warunki do wszechstronnego rozwoju. Przecież nasze dzieci to diamenty. Jeszcze nieoszlifowane, jaśniejące niepełnym jeszcze blaskiem, a od nas dorosłych zależy czy pokażemy ich pełny blask. Jedno jest pewne „Radosna Chatka” absolutnie nie będzie przechowalnią dzieci.

„Radosna Chatka” jest efektem wielu moich przemyśleń. Zakładam, że każde dziecko jest wyjątkowe, uzdolnione i niepowtarzalne. W obecnym świecie wygrywają osoby umiejące się wybić ponad przeciętność, ludzie, posiadający cechy charakteru pozwalające na pokazanie własnych możliwości, własnych zdolności.

Pomożemy Państwu wychować i ukształtować dzieci, które będą umiały docenić swoją oryginalność, będą wierzyły w siebie i swoje możliwości. Będą zaradne, a przede wszystkim odważne. Poprzez zabawę, naukę i taniec stworzymy Waszemu dziecku najlepsze warunki i przyjazną atmosferę, tak by każde Jego działanie było inspiracją i rozbudzało naturalną dla Niego ciekawość.

Efektem naszych oddziaływań będzie przygotowanie Państwa dziecka do samodzielnego radzenia sobie w otaczającym Go świecie.

...Zauważymy każdą drzemiącą pasje i sprawimy, że rozwinie się i uniesie w stronę wielkiego sukcesu...